Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
4 червня – Global Day of Solidarity – Віртуальний марш «Червоне взуття» (Red Shoes)
 Взувайте червоне та підтримайте жінок!

Рівень насильства у ставленні до жінок невпинно зростає кожного дня. Кожного дня фіксуються тисячі нових випадків. Пандемія насильства тісно пов’язана з пандемією Covid-19.  Зараз наша місія в боротьбі з насильством щодо жінок актуальна, як ніколи!

Тому наша організація, Проект Кешер в Україні, вирішила підтримати важливу ініціативу міжнародної організації Every Woman Treaty – віртуальний марш та флешмоб #RedShoes.

Про ініціативу

У 2009 році мексиканська художниця Еліна Шові запустила проект «Червоне взуття», щоб продемонструвати цією інсталяцією кров, пролиту у результаті фемініцидів та насильства. З тих пір інсталяція Еліни надихнула активісток по всьому світу одягнути червоне взуття і показати свій протест у своїх містах та країнах!

Цього року організація Every Woman Treaty пропонує провести Віртуальний марш, використовуючи червоне взуття як символ підтримки жінок у цей непростий час:

“Зараз, в період карантину та самоізоляції, коли світ бореться з COVID-19, ми отримуємо дані про стрімке збільшення числа випадків насильства в відношенню до жінок і дівчаток, які змушені жити в одному просторі з кривдниками. Ми звертаємося з закликом до всіх країн Землі вжити всі можливі заходи, засновані на конкретних даних, для забезпечення безпеки. Ми виступаємо за те, щоб життя кожної жінки і дівчатка в усьому світі було вільним від насильства. Ми висловлюємо підтримку тим жінкам, які пропали безвісти, і тим, які були вбиті. Ми проводимо наш марш для них…” – йдеться у повідомленні організації.

Як ви можете долучитись?

  1. Взувайтесь у червоні туфлі, балетки, черевики, кросівки, тапочки, сандалі тощо. Якщо у вас немає червоного взуття, можете використовувати шкарпетки, панчохи, лак для нігтів, помаду, хусточку.
  2. Розмістіть фото у себе на сторінці у соціальних мережах із міжнародним хештегом підтримки – #RedShoes.
  3. Позначайте у дописі сторінку міжнародної організації EveryWomanTreaty (Facebook – @EveryWomanTreaty, Instagram – @EveryWomanTreaty), щоб вони могли використати фото для Віртуального маршу.
  4. Надішліть свої фото нам на E-mail projectkesher.org.ua@gmail.com або ж позначте у дописі нашу сторінку (Facebook – @Проект Кешер в Україні, Instagram – @projectkesher_ua) для того, щоб ми могли зробити перерепост.

Сам Віртуальний марш пройде 4 червня у Facebook на сторінці @EveryWomanTreaty.

Детальніше про цю ініціативу можна дізнатись на сайті організації Every Woman Treaty.

*Флешмоб ми підтримуємо в межах проекту “Жіноча сторона карантину”, що реалізується у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе ВЖЄО «Проект Кешер». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади в УЖФ.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок