Важливi проєкти
Телефони

Чи мріяли ви створювати і ділитися музикою з друзями або єврейською громадою?
Хотіли б ви робити ваші онлайн-заходи більш цікавими та різноманітними?

Тоді запрошуємо Вас на унікальний вебінар музикантки з США Майти Коен, який складається з двох сесій (13.01 і 20.01).

Про що вебінар?
На вебінарі у вас буде можливість:
  • Навчитися створенню і випуску музики в стилі «А капела».
  • Познайомитися з основами створення музичних аранжувань за допомогою безкоштовного програмного забезпечення для нотації музики MuseScore 2.
  • Отримати навички використання цифрової звукової робочої станції компанії BandLab для створення музичних відео, паралельно вивчаючи творчі підходи до створення мистецтва, наповненого особливим змістом.

Ви підете з розумінням принципів віртуального співробітництва, презентувавши свої роботи і надихнувшись єврейською традицією.

Такий формат особливо актуальний під час дистанційних зустрічей і заходів, допоможе зробити їх більш різноманітними і цікавими.

Подивитися, як звучить такий формат обробки музики можна у відео нижче.

Що потрібно для участі у вебінарі?

Участь у вебінарі абсолютно безкоштовна. Для участі вам потрібно заповнити анкету, перейшовши за посиланням нижче. За день (12.01), а також в день вебінару (13.01) вам на пошту прийде лист з посиланням-доступом для участі. Якщо ви не отримали листа з доступом, перевірте уважно у себе на пошті розділи «Спам» і «Реклама», іноді листи з посиланням можуть потрапляти туди.

Про ведучу вебінару

73182748_1380050765491049_81745913730731

У даний час Майта Коен є провідною музиканткою в коледжі Колорадо, вона відчуває глибокий інтерес до “а капела” і своєї врейської спадщини.

Маючи міжнародну практику викладання вокалу, Майта виступала в шести різних країнах, підготувала декілька вокальних ансамблів по всій території США, а також є переможницею національного конкурсу єврейської музики 2020 року “Єврейська зірка”.

Більше інформації на сайті maytacohen.com

Долучайтеся до нас, щоб привнести світло в цей світ через музику а капела!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок