Телефони

Як навчиться контролювати свої емоції?
Як підвищити життєстійкість?
Як легко і ефективно справлятися зі стресами?

Відповіді на ці питання Ви дізнаєтеся на нашому безкоштовному вебінарі з спеціалісткою по медитації, докторкою психології Ніною Смайлі «Усвідомленість за декілька хвилин. Підвищуємо життєстійкість».

Про що вебінар?

В цей час невизначеності, непередбачених проблем і змін нам потрібно навчитися бути стійкими, досліджуючи способи зниження стресу, коли ми очищаємо розум і заспокоюємо тіло.

Один із способів допомогти собі бути стійким – це практикувати усвідомленість. Коли ми відчуваємо себе пригніченими страхом з приводу хвороби, фінансів або іншого, ми можемо навчитися робити паузу, дихати і зосередитися на тому, що дійсно важливо.

Саме під час вебінару з Ніною Смайлі Ви зможете зрозуміти, як використовувати усвідомленість таким чином, щоб вона була практичною, потужною і доступною.

Навчитися привносити усвідомленість в «реальне життя» – це миттєва можливість, яка може поліпшити самопочуття і виховати стійкість – по одному вдиху за раз.

Що потрібно для участі у вебінарі?

Участь у вебінарі абсолютно безкоштовна. Вебінар проходить в межах нашого напряму «Жіноче здоров’я». Для участі Вам потрібно заповнити невелику заявку, за посиланням нижче. Після реєстрації ми надішлемо Вам на пошту посилання-доступ для участі у вебінарі!

Також Ніна Смайлі радить заздалегідь підготуватися до вебінару. Для цього потрібно:

  • Зручний одяг. Ми не рухатимемось, але комфорт допоможе зменшити відволікаючі фактори.
  • Тихе місце, де Вас не будуть перервати.
  • Вільна година часу.

Під час вебінару не потрібно робити нотатки. Матеріали будуть надані після уроку всім, хто зареєструвався.

Про ведучу вебінару

Ніна Смайлі (Nina Smiley)

Докторка психології
Директорка програми усвідомленості в Мохонк Маунтін Хаус
Співавторка книги «Трьоххвилинний медитатор» (вже 5 видання в перекладі на сім мов)

Ніна спеціалізується на навчанні простих і ефективних методик медитації усвідомленості, які можуть використовувати реальні люди в реальному житті (коли медитація їм реально необхідна).

Ніна відкрила для себе медитацію усвідомленості в 1980-х, сформувавши методику, яка скоріше органічно впліталася в її життя, ніж була «висічена» з нього.

Ніна проводить заняття і керує різними програмами по темі усвідомленості і благополуччя. Презентації Ніни відрізняються простотою і практичністю, теплотою і співпереживанням, що дозволяє використовувати усвідомленість для поліпшення якості життя  в будь-який час і в будь-якому місці.

Ніна отримала вищу освіту в Вассар-коледж, а ступінь Докторки Психології в Прінстонському університеті. Багато років Ніна працювала в Вашингтоні.

Публікації спеціалістки є в таких виданнях, як New York Times, O, the Oprah Magazine, Real Simple, Marie Claire, Prevention.com. Для отримання додаткової інформації: mohonk.com

«Цей вебінар покликаний допомогти початківцям зрозуміти, як працює медитація усвідомленості і як використовувати її в реальному житті і в реальному часі! Спасибі, що долучилися до мене!» – Ніна Смайлі

Чекаємо Вас на вебінарі!

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання