Телефони

Як зберегти душевне і фізичне здоров’я в умовах карантину?
Як вийти з сучасних реалій з досвідом і стати сильнішими?
Як взаємодіяти в цій ситуації з близькими?

Відповіді на ці та інші питання Ви дізнаєтесь на вебінарах “Життя під час карантину”!

Проведе вебінари в якості міцви і в знак солідарності з одноплемінниками в інших країнах, фахівець із Нью-Йорка, психотерапевт і експерт в міжособистісних відносинах, АЛЕКС ЕНТІН.

Вхід без попередньої реєстрації за посиланням https://zoom.us/j/577055342

Перший вебінар відбудеться 30 березня (четвер) о 19:00. Тематика вебінару – В КАРАНТИН З ДІТЬМИ / В КАРАНТИН З БАТЬКАМИ, ПОХИЛОГО ВІКУ ТА НЕ ДУЖЕ.

Проводячи десятки психотерапевтичних сеансів на тиждень в Нью Йорку, Алекс Ентін зараз спостерігає безліч обговорень одних і тих самих тем, пов’язаних з психологічним здоров’ям дітей і їх батьків, а також бабусь і дідусів під час карантину.

Тому на вебінарі в форматі онлайн-круглого столу ми поговоримо по душах і на рівних, як вийти з цього “вірусу” з досвідом, стати сильнішими, ніж раніше, і не наламати “дров” собі та іншим на цьому шляху.

Другий вебінар пройде 6 квітня (понеділок) о 19:00. Тематика вебінару – В КАРАНТИН З ПАРТНЕРАМИ АБО НА САМОТІ

«Найбільша небезпека більшості з нас загрожує не ззовні, чи не від вірусу, а зсередини в квартирі, в якій ніхто не був готовий до тривалого «домашнього арешту» і ізоляції» – вважає Алекс Ентін, спираючись на свій професійний досвід роботи з людьми.

Тому на другому вебінарі ми на рівних і за круглим онлайн-столом поговоримо про те, як вийти з цього карантину, зберігши душевне та фізичне здоров’я, а також почуття гумору.

Вебінари проводяться в межах проекту «Жіноче здоров’я» та нового напряму діяльності Проекту Кешер в цей складний період – «Лідерство під час кризи».

Проект Кешер – сила жіночої єдності!

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання