Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Проект Кешер Україна запрошує взяти участь у серії унікальних тренінгів про розвиток Штучного інтелекту (ШІ) і інклюзивних технологій та про ведення ефективних переговорів.

На сьогодні Штучний інтелект – це потужний інструмент, який використовується у всіх сферах нашого життя. Водночас з величезним потенціалом, який може нам допомогти у вирішенні найскладніших глобальних проблем, ШІ несе у собі загрозу посилення соціальної та цифрової нерівності. Частково це пов’язано з низьким відсотком жінок у групах розробників технологій. Без цілеспрямованої уваги до гендерної рівності ШІ може використовуватися як інструмент дискримінації, пригнічення та контролю.

У той же час, маючи необхідні знання та навички, серед яких і навички ведення ефективних перемовин, ми зможемо використовувати ШІ і для усунення гендерного розриву в тому числі. У суспільстві, де градус стресу, болю та агресії надзвичайно зріс з моменту початку війни, ефективне ведення перемовин є життєво необхідною навичкою на усіх рівнях, як на роботі, так і вдома.

Тренінг складатиметься з двох вебінарів та надасть учасницям можливість отримати стратегічні знання, необхідні для того, щоб відновлювати українське суспільство після війни з росією. Відбудова України на стійкій та довготривалій основі вимагатиме участі жінок, що володіють навичками ведення перемовин.

Дата і час вебінарів:

03.10.2022 о 16:00 Тренерка – Лейла Топлік. Тема: “ШІ та інклюзивні технології”.
18.10.2022 о 16:00 Тренерка – Міл Ніполд. Тема: “Переговори та інклюзивне врядування”.

Для участі на вебінарах необхідно попередньо зареєструватися 

Поєднавши навички ефективних переговорів, інклюзивного врядування та знань у сфері ШІ, жінки зможуть посилити свій вплив на формування ефективної та інклюзивної соціальної парадигми та прийняття суспільно-політичних рішень, важливих для країни.

Для участі у вебінарах ми запрошуємо українських жінок з усіх сфер діяльності, зацікавлених у збільшенні свого впливу на процеси прийняття важливих рішень (на корпоративному, урядовому чи громадському рівнях). А також професіоналок з усіх галузей, які зацікавлені в тому, щоб більше дізнатися як розробляти та використовувати ШІ ефективно та відповідально.

За додатковою інформацією звертайтесь: +38 097 7552169 або Gsadirova2018@gmail.com

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок