Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
ДОРОГІ КЕРІВНИКИ, АКТИВІСТКИ ЖІНОЧИХ І МОЛОДІЖНИХ ГРУП ПРОЕКТУ КЕШЕР,
НАШІ ПАРТНЕРИ!
Щорічно понад 6 000 організацій в 187 країнах світу протягом 16 днів об’єднують свої зусилля і мобілізуються навколо однієї ідеї «STOP, НАСИЛЬСТВО!». Проект Кешер вже 20 років поспіль приєднується до такої Міжнародної ініціативи, щоб разом з усім світом сказати: «Ні гендерному насильству у ставленні до жінок і дівчат!».
Запрошуємо і Вас взяти участь у Міжнародній Акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»*, яка проводиться під егідою Організації Об’єднаних Націй в період з 25 ЛИСТОПАДА по 10 ГРУДНЯ!
На що ми разом можемо вплинути?
Наші активістки і партнери беруть участь у цій Міжнародної ініціативі з 2000 року! За ці роки в країнах мережі жіночих груп і лідерок Проекту Кешер приймалися закони і вносилися поправки, кампанія стала підтримуватися на національному рівні, з’явилися шелтори і притулки з високим рівнем підтримання постраждалих жінок психологами та іншими фахівцями.
За роки участі Проектом Кешер:
  • охоплено понад 100 000 людей в таких країнах: Україна, Росія, Грузія, Молдова та Ізраїль,
  • випущено понад 60 000 інформаційних брошур та буклетів,
  • проведено понад 10 000 тренінгів в навчальних закладах,
  • залучено понад 3 000 партнерів.
Кожна наша дія в цьому напрямку, починаючи з серйозних міських заходів, закінчуючи розмовами з близькими і знайомими – впливає на обізнаність жінок і чоловіків, звертає увагу суспільства на проблему насильства і наближає нас до викорінення будь-якого виду насильства з нашого життя!
Яким чином Ви можете долучитись?

Цього року протягом всіх днів акції Проект Кешер пропонує зробити акцент на здоровій позиції чоловіків по відношенню до жінок і провести такі форми заходів:
✓ Для підлітків:
Тренінги про сексизм в рекламі «Жінка не об’єкт» з використанням методичної розробки «Проект Кешер».
✓ Для студентів:
Відкриті дискусії, із залученням спікерів-чоловіків «Чоловіки говорять про жінок».
Діалоги з лідерами громадської думки для обговорення гендерної рівності та боротьби з мачо-культурою.
✓ Для клубів єврейських громад:
Заняття про здорову модель взаємовідносин в сім’ї. Погляд іудаїзму. З використанням методичної розробки «Яблуко і мед. Яблуко розбрату».
✓ Для учасниць програми «Жіноче здоров’я»:
Заняття про природу емоційних жіночих сплесків і сприйняття їх чоловіками «Коктейль гормонів. Як це впливає на психологічний і фізичний статус жінки».

Ми пропонуємо також залучати відомих людей у ​​вашому місті чи регіоні, ваших улюблених блогерів і артистів, розміщуйте фото з хештегом #НеМовчи!

Долучайтесь!
Виберіть найбільш актуальні для Вас аспекти соціально активних дій і заявіть про свою участь в акції, обравши будь-яку з форм занять нашим регіональним представникам або залиште заявку у нас на сайті – ПРОВЕСТИ ЗАХІД. Проект Кешер пропонує використовувати методичний та інформаційний матеріал, який в ці дні представлений на нашому сайті – МЕТОДИЧНИЙ МАТЕРІАЛ.
Давайте разом ми скажемо STOP насильству, адже тільки разом ми та альтернативна сила, яка може протистояти будь-якому виду насильства!
 *«16 днів активності проти гендерного насильства у ставленні до дівчат і жінок» – Міжнародна кампанія ліквідації всіх форм і проявів гендерного насильства щодо дівчат і жінок, яка об’єднує ряд важливих дат:
  • 25 листопада – Міжнародний День ООН з викорінення насильства над жінками
  • 26 листопада – Міжнародний день захисту прав жінок
  • 29 листопада – Всесвітній день інформації
  • 30 листопада – Міжнародний день захисту інформації
  • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства
  • 3 грудня – Міжнародний день інвалідів
  • 6 грудня – Річниця з дня Монреальської Різанини, коли 14 жінок-студенток були вбиті тільки за те, що вони були феміністками
  • 10 грудня – День прав людини на життя, свободу і недоторканність особи для всіх без винятку

Детальніше про міжнародну кампанію «16 днів…» тут 16dayscampaign.org/.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок