Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Дівчата та жінки, у будь-якій складній ситуації нас вчать зберігати стійкість, використовувати ситуацію собі на користь та робити висновки.

Тож в завершальний місяць нашого проекту «Жіноча сторона карантину», ми пропонуємо вам підтримати наш флешмоб «Що я відкрила для себе на карантині?».

Розкажіть коротко про свої позитивні здобутки та висновки під час цих непростих часів. Можливо, ви почали більше спілкуватись з рідними? Можливо, ви навчилися чогось нового? Можливо, ви просто відпочили і готові із новими силами підкорювати світ? А може ви зрозуміли, як добре просто гуляти та проводити час наодинці?

Діліться своїми історіями у себе сторінках:
  1. Поширюйте наш допис або робіть свої дописи:
    Переглянути наш тематичний допис у Facebook можна ТУТ.
    Переглянути наш тематичний допис в Instagram можна ТУТ.
  2. Ставте у дописі хештег #янакарантині та позначайте нашу сторінку у Фейсбук та Інстаграм.
  3. Коротко розкажіть про свої (своєї групи, організації) здобутки чи висновки після карантину.

Давайте разом зберімо багато позитивних історій та корисних висновків, адже останнім часом ми і так були оточені надмірним негативом та сумом.

А розпочинаємо ми із своєї історії: “За час карантину наша команда Проекту Кешер в Україні навчилася повністю працювати онлайн, організовувати різнопланові онлайн-зустрічі та дистанційно працювати із активістками. А також ми зрозуміли, наскільки сумуємо за «живими» зустрічами із вами!”

Ви наступні, поділіться своїм карантинним інсайтом!

*Ініціатива реалізується у межах проекту «Жіноча сторона карантину», який реалізується у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе ВЖЄО «Проект Кешер». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади в УЖФ.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок