Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
Ми відкриваємо реєстрацію на денний онлайн-інтенсив для волонтерів/ок єврейських громад «OPEN SPACE».
Запрошуємо до участі волонтерів(ок), активістів(ок) єврейських громад України, а також усіх бажаючих!
Онлайн-інтенсив для волонтерів/ок єврейських громад «OPEN SPACE» – це можливість:
  • Дізнатися багато нової актуальної інформації від спікерів із різних країн. Вподовж 6 годин ви будете мати змогу побувати на 5 майстер-класах та дискусіях на різну тематику. Також ви можете відвідати майстер-класи вибірково, обравши один, два або більше.
  • Поспілкуватися у неформальній атмосфері із однодумцями. Під час заходу передбачаються 4 перерви та 2 кава-брейки, під час яких ви можете випити чашечку кави у компанії учасників(ць)заходу та представниць Проекту Кешер із різних міст України.
  • Отримати бонуси та призи від Проекту Кешер в Україні. Першим 100 учасникам/цям, які зареєструються для участі у заході, ми надішлемо подарункові набори для “смачного” проведення часу під час кава-брейків та продуктивної роботи під час майстер-класів. Також під час заходу ми проведемо розіграш цікавих призів серед учасниць та присутніх на нашому онлайн-інтенсиві.

Дізнатися більше про захід можна ТУТ.

Програма заходу

Дізнатися більше про захід можна ТУТ.

Як взяти участь?
Запрошуємо до участі волонтерів(ок), активістів(ок) єврейських громад України, а також усіх бажаючих!
Участь безкоштовна. Для участі перейдіть за цим посиланням – http://kesherua.tilda.ws/volunteering та заповніть форму реєстрації.
*Захід проводиться проводиться у межах проєкту “Вмотивоване єврейське волонтерство: нові підходи” за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду. 

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок