Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Запрошуємо молодих мисткинь та митців взяти участь у конкурсі постерів «Твори мистецтво, не насильство»!

Ми віримо, що завдяки мові мистецтва можливо змінювати світ. Саме тому пропонуємо тобі завдяки власному мистецтву вплинути на те, щоб рівень насильства в Україні нарешті почав скорочуватися! Якщо тобі до 35 років включно, долучайся!

Які роботи ми приймаємо на конкурс? Постери у форматі А3, виконані у будь-якій техніці. Діджитал арт, колаж, ілюстрація, фото, гравюра, маркери та акрил – все, що тобі заманеться. Роботи можливо подавати у будь-якому типі файлу, який передбачає можливість друку. Тобто, якщо твій постер виконаний маркерами, подбай про те, щоб його фото/скан був достатньо якісним для друку.

Яка тематика робіт? Ратифікація Стамбульської Конвенції або/та протидія будь-яким формам насильства щодо жінок в Україні.

Найкращі роботи будуть відібрані для виставки «Твори мистецтво, не насильство» у жовтні 2021 у м. Дніпро.

Три авторки та автори най-найкращих робіт отримають призи! Сертифікат на купівлю книг або матеріалів для творчості на вибір! 1 місце – сертифікат 2500 грн, 2 місце – сертифікат 1500 грн, 3 місце – сертифікат 1000 грн.

Дедлайн подачі робіт: 10 вересня 2021. Ми оголосимо список переможців до 13 вересня.

Усі роботи надсилати на емейл: projectkesher.org.ua@gmail.com.

До листа необхідно додати файл із постером (або посилання на гугл диск, перевірте налаштування приватності). У листі зазнач своє прізвище, ім’я, дату народження, місто проживання, контактний номер телефону та короткий опис ідеї постеру. У темі листа вкажи «Твори мистецтво».

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок