Важливi проєкти
Телефони

10 жінок, 14 фотокартин і одна важлива ідея – «Ти – прекрасна! Люби себе і турбуйся про своє здоров’я»!

Ми продовжуємо наш місяць активних дій #ЯВибираюЖиття та розпочинаємо арт-марафон #ОкриленіРожевоюСтрічкою!

Що?

Запрошуємо Вас впродовж жовтня відвідати фотовиставку «Окрилені Рожевою Стрічкою», присвячену Всесвітньому місяцю профілактики та боротьби із раком грудей.

Героїні представлених на виставці фотопортретів – 10 жінок, які успішно подолали рак молочної залози та власним прикладом демонструють, наскільки важливо не боятись дізнаватись правду про своє здоров’я, регулярно стежити за ним та насолоджуватися життям в її красі і гармонії.

Хто?

Авторка картин – Наталя Базилєва, вінницька фотохудожниця. Вона придумала цей проект разом із своєю подругою, лікаркою, Катериною Андрушковою, яка перенесла рак молочної залози!

«Надія, відчай, любов, втрати, мужність, страх – ось про що ці картини! Сподіваємося, що після цієї виставки кожна з вас зробить реальний крок для збереження жіночого здоров’я – буде відвідувати лікарів, проходити обстеження і зберігати своє життя на радість собі і своїм близьким!» – звертається до жінок Наталія Базилєва

Коли та де?

Фотовиставка буде представлена Проектом Кешер в чотирьох містах України в партнерстві з культурними та медичними установами. Переглянути її Ви зможете на таких локаціях:

11 жовтня – в Хмельницькому Обласному художньому музеї

16 жовтня – в Дніпровському Центрі охорони здоров’я жінок в 9-ій міській лікарні

20-21 жовтня – в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного

27 жовтня – в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці

Не пропустіть фотовиставку у своєму місті! Стежте за нашими майбутніми анонсами! І пам’ятайте – Ваше здоров’я залежить саме від Вас!

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання